נגישות
אודות דבר ראש העירייה דבר מנכ"ל דבר יו"ר דירקטוריון חזון החברה יעדים ומטרות בעלי תפקידים מרכזיים חברי הדירקטוריון מבנה ארגוני דוחות כספיים מסמכי יסוד תקנות וחוקים
הודעות על הפסקת מים דו"ח שנתי מידע על חשבון המים תעריפי המים והביוב טפסים להורדה חסכון במים מעבר דירה עדכון מספר נפשות בנכס ערעור על גובה החיוב הטבות לאוכלוסיות מיוחדות צריכה חריגה הנובעת מנזילה חובות עבר לאוכלוסיה מוגנת מדיניות מיצוי הליכי גביה צריכה משותפת הסבר אודות מד המים מניעת סתימות ביוב תחזוקת מיכלים לאגירת מים בבניינים גבוהים דו"חות איכות המים מדיניות אבטחת מידע הצהרת נגישות חוק חופש המידע שאלות ותשובות נפוצות
תעריפי המים והביוב תשלום און לין מתן הטבה בתעריפי המים לאוכלוסיות מיוחדות אפשרויות התשלום הוראת קבע
אודות מחלקת שירות לקוחות שעות קבלת קהל ומענה טלפוני שיפור השירות לתושב טפסים להורדה תשלום און ליין
אודות המוקד טופס דיווח על תקלה סוגי תקלות והטיפול בהן שאלות ותשובות בנושא איכות המים
אודות המחלקה אספקת מי שתייה תקנות מי השתייה מוכנות לשעת חירום מהם ביוב ושפכים המכון לטיפול בשפכים שפכי מפעלים מכשיר מונע זרימה חוזרת נוהל להיתרי בניה וטופס 4 נוהל הפרדת תשתיות מאגר מתכננים ומפקחים
מכרזים מאגר מתכננים - מים מאגר מתכננים - ביוב מאגר מפקחים
חיפוש באתר
מי נתניה
 צור קשר   הנדסה   מוקד תקלות   שירות לקוחות   תשלומים ותעריפים   מידע לתושב   פרופיל החברה 
1-800-20-20-84

שירות לקוחות

שיפור השירות לתושב

בחזון החברה התחייבנו לתפקד כתאגיד המוביל במדינה במתן שירות לאזרחים. אנו פועלים ללא לאות על מנת להגשים חזון זה ולשפר את השירות הניתן לכם, תושבי נתניה.

 

במסגרת שיפור השירות בוצעו הפעולות הבאות:

1. הותקנה מערכת משוב מתקדמת במחלקת שירות הלקוחות. המערכת מאפשרת לעמוד על שביעות רצון התושבים ובהתאם לכך לשפר את השירות.

2. במבצע "שמים סוף לצריכה המוגברת" נשלחו צוותים לכ-1,200 בתי מגורים. המבצע נועד לסייע באיתור תקלות בצנרת הפרטית המשותפת בבתים משותפים שבהם צריכת המים גבוהה מן הרגיל. המבצע הביא לחיסכון ניכר במים ובכסף לעשרות-אלפי תושבים.

3. נציגי שירות הלקוחות והטלפנים של החברה עוברים הכשרות וסדנאות מקיפות בכל הנוגע למתן שירות יעיל, מקצועי ואדיב. ההכשרות והסדנאות הועברו על ידי חברה חיצונית המתמחה בתחום שירות הלקוחות.

4. הוטמעה מערכת מידע הנדסי (GIS) לניהול תשתיות המים והביוב הכוללת מיפוי ממוחשב של כל תשתיות המים והביוב בנתניה. המערכת משפרת באופן משמעותי את המהירות ואת יכולת מתן התגובה לתקלות. כמו כן, המערכת חושפת בפני עובדי "מי נתניה" את תמונת הידע המלאה של הארגון ומאפשרת בחינת מכלול המשמעויות המרחביות עבור כל פרט.

5. נכתבו נוהלי עבודה לתהליכי העשייה של החברה בכל תחומי פעילותה. התאגיד הוסמך לתו התקן ISO 9001 והתחייב לבדיקה עצמית ושיפור מתמיד של תהליכי העבודה ושל שירות הלקוחות.

6. הוחלט על חלוקה של העיר לארבעה אזורים גיאוגרפיים, ומשלוח של חשבון המים והביוב לכל אזור במועד אחר. המהלך הוריד את לחץ הפניות במחלקת שירות הלקוחות והגבייה, ומאפשר מתן תשומת לב מלאה לכל פונה ופונה.

7. החברה הטמיעה את תקנות הגנת הצרכן בקשר לשירות טלפוני.

לטופס יצירת קשר
אודות מחלקת שירות לקוחות
שעות קבלת קהל ומענה טלפוני
שיפור השירות לתושב
טפסים להורדה
תשלום און ליין

הודעות וחדשות
טיפים לחסכון במים

בניית אתרים
צור קשר  I  מפת האתר  I  פרויקטים  I  פרופיל החברה  I  דף הבית
2013 © כל הזכויות שמורות
למי נתניה (2003) בע"מ
מי נתניה